Ubytovanie

room 1
Jednolôžková izba
85,00 €za pobyt

Správna voľba počas služobných ciest alebo pri individuálnej dovolenke. Všetky jednolôžkové izby sú vybavené pevnou prísteľkou.

K dispozícii máme 12 izieb.

Viac o ubytovaní
room 1
Dvojlôžková izba
125,00 €za pobyt

Široká variabilita našich dvojlôžkových izieb Vám ponúka nasledujúce možnosti: dve pevne zabudované oddelené postele, alebo manželskú posteľ, kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou, balkón s výhľadom do kúpeľného parku alebo tichú izbu orientovanú smerom do lesa. Výber je na Vás.

K dispozícii máme 44 dvojlôžkových izieb.

Viac o ubytovaní
room 1
Malý apartmán
145,00 €za pobyt

Obývacia izba s možnosťou jednej prísteľky + samostatná spálňa s dvomi oddelenými posteľami. Kúpeľňa s vaňou, chladnička a balkón s krásnym výhľadom do prírody.

K dispozícii máme 1 takýto apartmán.

Viac o ubytovaní
room 1
Veľký apartmán
155,00 €za pobyt

Správna voľba pre náročnejších klientov. Naozaj priestranná obývacia izba s možnosťou jednej prísteľky a samostatná spáľňa s manželskou posteľou. V kúpeľni nájdete rohovú vaňu a sušič na vlasy. Priestranný balkón s krásnym výhľadom na kúpeľný park.

K dispozícii máme jeden takýto apartmán.

Viac o ubytovaní
room 1
Obchodný apartmán
165,00 €za pobyt

Veľká obývačka s rokovacím stolom až pre 8 osôb + spáľňa s manželskou posteľou. Samozrejmosťou je chladnička, fén a balkón s krásnym výhľadom do kúpeľného parku.

K dispozícii máme takýto apartmán.

Viac o ubytovaní
room 1
Rodinný apartmán
180,00 €za pobyt

Ideálna voľba na rodinnú dovolenku. Jedna "rodičovská" spáľňa s manželskou posteľou+ detská spálňa s dvoma oddelenými posteľami. Spoločná obývacia časť, chladnička, sušič na vlasy a priestranný balkón s výhľadom do prírody.

Viac o ubytovaní
room 1
Dvojlôžková izba Komfort
138,00 €za pobyt

Táto izba má všetko to čo klasické dvojlôžkové izby + extra doplnky z apartmánov:)
Nadštandardné rozmery, balkón, chladničku + sušič na vlasy.

Viac o ubytovaní