News

Feb21
room 1

Wellness DÁMSKA JAZDA

Chceli by ste poznať tajomstvo marockých princezien? Vyzerať mlado a cítiť sa o niekoľko rokov mladšie? Tak potom wellness pobyt DÁMSKA JAZDA je práve pre Vás!

Zabudnite na každodenné povinnosti a doprajte si spolu s kamarátkami, mamou alebo sestrou tento exkluzívny 3-dňový pobyt, ktorý sa bude niesť v znamení krásy a relaxu!

Read more
Dec09
room 1

Darčekové poukazy

Máme pre Vás skvelý TIP na vianočný darček! Potešte svoju lásku, rodičov alebo obchodných partnerov a darujte im zážitok v podobe darčekového poukazu. 

Viac info Vám radi poskytneme emailom na recepcia@hotelflora.sk alebo telefonicky +421/32/6554555, +421/903429283.
Darčekový poukaz vieme vystaviť na ktorýkoľvek pobyt, ktorý máme v ponuke.

Read more
Oct11
room 1

Týždeň artritídy vo Flóre

Artritída je reumatické ochorenie, ktoré môže prepuknúť v každom veku – u seniorov, ale aj u detí a mladých ľudí. Dôležitá je prevencia a liečba.

A preto sme si pre Vás počas "Týždňa artritídy" pripravili sériu edukačných a pohybových podujatí, ktoré sú vhodné nielen pre pacientov s reumatickým ochorením. O aké akcie ide? Čítajte ďalej..

Read more
Oct10
room 1

10 benefitov saunovania

Deň čo deň sa potýkame so stresom. Niekedy ho vnímame menej, inokedy intenzívnejšie. Ak je ho už naozaj veľa, uprostred zhonu a povinností, zatúžime zrazu po chvíľke venovanej len sebe, pokoju a odpočinku. A práve vtedy nemôžeme urobiť nič lepšie ako ísť do sauny a nechať sa ňou doslova hýčkať.

Read more
Aug16
room 1

Pobyt "Po čom kĺby túžia" / JESEŇ

Pre všetkých, ktorí zaváhali a doteraz nad našim extra pobytom „PO ČOM KĹBY TÚŽIA len rozmýšľali, alebo všetkým tým, ktorí majú chuť niečo vo svojom živote zmeniť, ponúkame ďalší termín (POZOR - tohto roku posledný!), a to od 27.10. - 1.11.2019.

Read more
Aug02
room 1

Rekreačné poukazy

Od 1. januára 2019 začala platiť novela zákona č. 91/2010, ktorej výsledkom je príspevok zamestnávateľa na rekreáciu zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov, tzv. REKREAČNÝ POUKAZ.
Využite svoj REKREAČNÝ POUKAZ v Hoteli Flóra v Trenčianskych Tepliciach. Ako na to?

Read more
Jul09
room 1

Cvičenia SM SYSTÉM

Sedavé zamestnanie, alebo zamestnanie, kde je jednostranne zaťažovaná polovica tela, veľa času stráveného v aute šoférovaním, nesprávne držanie tela, málo pohybu, skoliózy u dospelých ale aj u detí.. Skôr či neskôr nesprávne pohybové stereotypy, nesprávna životospráva a nedostatok pohybu spôsobia svalovú dysbalanciu (rozumej svalovú nerovnováhu), a táto ďalej zvykne vyústiť do bolestí kĺbov, migrén, bolestí chrbtice alebo v tom horšom prípade až do hernie disku.

Read more
Jun21
room 1

Pobyt "Po čom kĺby túžia"

Zmeškali ste júnový termín našej pobytovej novinky „PO ČOM KĹBY TÚŽIA? Nič sa nedeje. Máme pre Vás ďalší termín, a to od 11.8. - 16.8.2019 :)

Pridajte sa k nám a rozhýbte svoje kĺby! Nadchnite sa pre Rehab walking /základ má v Nordic walking/, absolvujte Školu chrbta a špeciálne cvičenia SM systém, ktoré Vám pomôžu zbaviť sa bolestí chrbtice a kĺbov. Zrelaxujte pri aquagymnastike a ďalších liečebných procedúrach.

Read more
May22
room 1

Oznam pre držiteľov rezidenčnej a teplickej karty

Držiteľom rezidenčnej, resp. teplickej karty si dovoľujeme oznámiť, že s platnosťou od 01.06.2019 upravujeme výšku poskytovaných zliav v priestoroch Hotela Flóra, a.s.

Súčasne by sme našich hostí radi informovali, že zakúpením permanentky do wellness centra automaticky získavajú zľavu 25% zo štandardnej ceny vstupov. Ceny vstupov do wellness centra nájdete tu.

Read more
Apr18
room 1

Rehab Walking

Chcete si zlepšiť kondíciu a urobiť tak niečo pre svoje zdravie? Chcete schudnúť? Cítite sa unavení? Máte kŕčové žily, trápi Vás astma, artritída, artróza či celulitída? Trápia Vás bolesti chrbtice? 

REHAB WALKING Vám pomôže! Naučte sa túto skvelú metódu a pocítite jej účinky už behom prvej lekcie. 

Read more
Apr17
room 1

NOVINKA: Rehab walking a škola chrbta v 1

Zmeňte svoju každodennosť a rozhýbte svoje kĺby! Pridajte sa k nám a vyskúšajte NOVINKU v našej pobytovej ponuke - nadchnite sa pre Rehab walking, ktorý Vám prinesie mnohé benefity, vyskúšajte Školu chrbta, ktorá Vám pomôže zbaviť sa bolestí chrbtice a zrelaxujte pri aquagymnastike. Počas celého pobytu „PO ČOM KĹBY TÚŽIA..“ Vám garantujeme dobrú náladu a radosť z pohybu! :)

Read more
Apr12
room 1

Tradície Veľkej noci vo Flóre

Privítajte s nami sviatky jari a prežite veľkonočnú oblievačku v Hoteli Flóra. Pre našich hostí, ale aj pre verejnosť, sme si pripravili tradičnú "ŽIVÚ" veľkonočnú výzdobu a bohatý program s množstvom animačných aktivít :)

Read more